Welcome Guest! To enable all features please Login. New Registrations are disabled.

Notification

Icon
Error

Options
Go to last post Go to first unread
Offline Saša Stanković  
#1 Posted : Thursday, June 25, 2009 7:58:27 PM(UTC)
sasa

Rank: New member

Groups: Član Fotosofije

Dobar dan svima,
ja sam novi član (od danas), a linku Prodaja se događa greška, odlučio sam pisati u ovoj temi.
Naime, jedan stariji kolega prodaje svoju opremu (sve što ima), a ne zna koliko to uopće vrijedi.
S time bi kupio nešto ozbiljnije pa me zanima vaše mišljenje o novom najavljenom Pentaxu K-7 (koji nikon/canon bi preporučili u toj klasi)?
Oprema za prcjenu je:
1. CANON EOS 300 V, objektiv SIGMA f = 28-200 mm
2. CANON EOS 500 N, objektiv SIGMA f = 24 mm
3. CANON EOS 350 D, objektiv CANON 28-200 i CANON 18-55 mm

Svima hvala unaprijed!

Wanna join the discussion?! Login to your Fotosofia Forum forum account. New Registrations are disabled.

Offline Marin Mešter  
#2 Posted : Friday, June 26, 2009 12:11:34 AM(UTC)
mmester

Rank: Advanced Member

Groups: Član Fotosofije, Fotosof

tijelo EOS 300 sam ja platio lani 400kn..

za ovaj 350d je teško reć .. koliko je korišten i koliko je snimaka ispaljeno :) tamo oko 100 000 (mozda i prije) fotki će mu najvjerojatnije krepat tako da bi ja dao za njega oko 1500 do 2000 milje maximum.. tu cijenu govorim za komplet tijelo + kit (18-55) .. za ostalo ne bi znao
Offline Korisnik 506  
#3 Posted : Friday, June 26, 2009 12:16:50 PM(UTC)
Filip Šepetanc

Groups: Član Fotosofije, Fotosof, MobNajFoto

Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
Uzmi nikon!!!
Danas sam se jos jednom uvjerio zasto sam ja kupio nikon.
bolje ne pitaj kako sam se uvjerio.....

Jednostavno ne da sam pre zadovoljan nego , su pre ljubazni i spasili su me ono totalno....... Na petak kad su svi spojili vikend i kad skoro nitko neradi , oni su meni servisirali aparat u 5 min , ne naplatili nista...
S time da je vjerojatno moja greska a ne od nikona za kvar.

Da ne pricam da mi je crko mobitel danas isto.......
Steta što kaj nikon ne prodaje i mobitele...
Offline Marko Marinković  
#4 Posted : Friday, June 26, 2009 12:40:44 PM(UTC)
marko marinkovic

Groups: Član Fotosofije, Fotosof

Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
@ Saša: teško mi je procjeniti tu opremu pa se drzi marinovog posta ;)

sto se tice preporuke, zeznuto je reci sto uzeti. bitne stvari su kako ucestalo covjek fotografira, sto fotografira, jel to rad u studiju, na otvorenom, sto zeli od aparata, itd...

okvirnni all-round aparat koji cu napisati zato jer ga ja imam i super mi radi je nikon d90. s novim pentax-om nemam iskustva, ali im osobno i subjektivno zamjeram (bez uvrede korisnicima pentax-a i dalje smatram da su to sve nijanse) iznimno los lcd, kompliciran meni, losu izradu i na kraju skupe objektive koji nisu kvalitetom ni priblizno u rangu ostalih proizvodaca.

nije zgorega razmisljati unaprijed, nikon i canon drze 80% foto trzista sto znaci da ces naknadno lakse naci nesto polovno, a i prodati. treba bit oprezan jer se sistem uglavnom odabire jednom, optiku zadrzavas, tijelo mijenjas ;)
Offline Goran Begonja  
#5 Posted : Saturday, June 27, 2009 2:48:28 PM(UTC)
goran begonja

Rank: Member

Groups: Član Fotosofije

analogni 300v i 300n mozes prodat do 400kn ne vise..ne isplati se prodavat..vise vrijedi nego sto se moze dobit za njega..rade jako dobre slike ali im cijena pada zbog kvvalitete izrade i naravno zbog toga sto su analogni..radije ih pokloni nekom klincu(klinki) i dovedi jos jednu dušu u svijet fotografije :D
Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Fotosofia theme