Welcome Guest! To enable all features please Login. New Registrations are disabled.

Notification

Icon
Error

Options
Go to last post Go to first unread
Offline Daniel Antonio Tepuš  
#1 Posted : Monday, June 26, 2017 8:41:34 PM(UTC)
daniel2809

Rank: New member

Groups: Član Fotosofije

Bok ekipa,

molim vas za pomoć :) Na profilu sam uploadao fotografije jednostavno klikom ispod površine za ID Fotografiju "postavi fotografiju". Uploadao sam 3 slike i bio je cijeli izbornik uz njih (prijavi na fotogladijator, fotonatječaj, hoyki na procjenu...). Onda sam ih maknuo jer su bile s watermarkom i kužim da ih ne mogu staviti 24 sata sad. Al sam ih onda mogao uploadati u fotoalbum. U čemu je razlika? I zašto ih iz fotoalbuma ne mogu slat na fotonatječaj i ostalo?

Onda me zanima što je fotogladijator?

I zadnje, kako se prijavi fotografija na natječaj za fotografiju dana/tjedna?

Hvala :)

Edited by user Monday, June 26, 2017 8:43:16 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Wanna join the discussion?! Login to your Fotosofia Forum forum account. New Registrations are disabled.

Offline Moderator 3  
#2 Posted : Tuesday, June 27, 2017 4:51:15 AM(UTC)
Moderator3

Rank: Advanced Member

Groups: Forum moderator, Moderator

Was thanked: 4 time(s) in 3 post(s)
Bok Daniel!
Na dnu stranice imaš "Pomoć u korištenju" stranice kao i "Uvjete korištenja" pa tamo možeš naći korisne informacije.
"Moj Foto album" kojeg možeš naći uz svoj profil, zamišljen je kao dodatni prostor u koji možeš postaviti svoje najbolje ili najdraže fotke ali on nije povezan s ostnalim aplikacijama. Da bi mogao prijavljivati fotke dalje, moraš ih postavljati u galeriju na način koj si opisao. U galeriju se mogu postaviti samo tri fotografije unutar 24 sata.Razlika je u tome što fotke postavljene u Moj foto album nisu vidljive u trumblu na naslovnici kao novopostavljene fotografije.
Fotogladijator je natječaj na Fotosofia.info stranici u kojem možeš osvojiti Fotosofia.info virtalnu medalju, pravila za natječaj pročitaš prilikom prijave fotke na Gladijator.
Fotografiju dana ili tjedna bira sam sustav od fotki koje su postavljene unutar 24 sata a ovisno o broju njihovih procjena. Dakle, fotka dana će biti ona koja je skupila najviše najboljih procjena.
:)
Želim ti ugodan boravak na stranici.

Offline Mark Per  
#3 Posted : Wednesday, July 26, 2017 9:40:47 AM(UTC)
marker

Rank: New member

Groups: Član Fotosofije

Zdravo...

Imam pitanja u vezi Fotogladijatora in fotke dana (tjedna).

Več od novembra 2015, postavio sam nekoliko fotografija u natječaj Foto Gladijatora, ali nijedna nije bila izabrana. Zašto?

U jednom postu, Moderator 3, napisao je: ''Fotografiju dana ili tjedna bira sam sustav od fotki koje su postavljene unutar 24 sata a ovisno o broju njihovih procjena. Dakle, fotka dana će biti ona koja je skupila najviše najboljih procjena.''

Ne mogu se u potpunosti složiti sa tim, jer sam više puta vidio, a i sam doživio na mojim fotkama, da je fotografiju dana osvojila fotografija, koja je imala manje bodova.

Hvala vam unaprijed na odgovorima. :)
Offline Moderator 2  
#4 Posted : Wednesday, July 26, 2017 2:37:50 PM(UTC)
Moderator2

Rank: Advanced Member

Groups: Forum moderator, Moderator, SuperModerator

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Pozdrav Mark,

program funkcionira tako kako si napisao i periodično provjeravamo da funkcionira ispravno. Fotografija koja u trenu nekog gledanja možda ima bolje procjene, ne znači da ih je dobila unutar intervala koji program uzima u obzir.

U svakom slučaju, budi slobodan poslati nam na fotosofia@fotosofia.info link na fotografiju dana i onu za koju misliš da je prema procjenama trebala taj dan biti fotografija dana da pogledamo.

Generalno, u slučaju bilo kakvih pitanja najbolje je poslati opis na fotosofia@fotosofia.info i priložiti link na konkretne primjere, ili ukoliko treba i screenshot.

Želimo ti ugodan nastavak druženja na portalu :)
Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Fotosofia theme