Welcome Guest! To enable all features please Login. New Registrations are disabled.

Notification

Icon
Error

Options
Go to last post Go to first unread
Offline Srđan Dunđerović  
#1 Posted : Wednesday, April 23, 2014 4:36:42 PM(UTC)
sigerdjan

Rank: New member

Groups: Član Fotosofije, Fotosof

Kazu predstavite se... Confused Poceo sam se zanimati za fotografiju kada sam sebi postavio pitanje zasto mi je dijete stalno mutno na fotografijama (2012), i tako sam usao u svijet postavki pored AUTO, od postavki, do kompozicije a od prosle godine (2013) i u svijet DSLR aparata. I sada me fotografija ''uhvatila'' i ne pusta. Koristim Nikon D3100. Sada zelim da prosirujem stecena i sticem nova znanja. Pokusavam da napredujem tako da ocekujem kritike na moj rad koje su jedan od razloga zasto sam se prijavio na Fotosofiu. Uglavnom fotografisem dok sam u prirodi sa porodicom tako da fotografisem bez pripreme i motivi mi se svode na prirodu. Inace volim vidjeti ulicne fotografije (arhitekture pogotovo), makro fiotografije i prirodu. Slobodno kometarisite galeriju, fotografije, ukazujte ne greske Cool ...
Pozdrav Svima. BigGrin 

Edited by user Wednesday, April 23, 2014 4:39:50 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Wanna join the discussion?! Login to your Fotosofia Forum forum account. New Registrations are disabled.

Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Fotosofia theme