Welcome Guest! To enable all features please Login. New Registrations are disabled.

Notification

Icon
Error

Options
Go to last post Go to first unread
Offline Valter Zanco  
#1 Posted : Sunday, March 13, 2016 7:36:02 PM(UTC)
ZANCO

Rank: New member

Groups: Član Fotosofije

Upravo sam kupio Canon 7d mark ii. imam problem. sta se tiče photosopa i drugih adobe programa rjesio sam da otvara raw fotografije. i sad imam problem šta u windowsima ne mogu vidit fotografije ni u jednom programu čak i u ACDsee pro. Prije sam posjedovao canon 550d i tie fotografije u raw formatu se vide ssvugdje i normalno čak kad se i folder otvori. Instalirao sam i najnoviji Microsoft Camera Codec Pack (6.3.9721.0) ali bezuspješno. Tako da moram fotkat u RAW i JPG formatu da mogu vidit koja mi je fotografija u rawu jer ako ne ne vidim sta je ispod. Molio bi za pomoč jer ovako mi je ful tlaka radit.

Wanna join the discussion?! Login to your Fotosofia Forum forum account. New Registrations are disabled.

Offline Siniša Jakopec  
#2 Posted : Monday, March 14, 2016 4:52:23 PM(UTC)
mravator

Rank: Member

Pozdrav ,moralo bi ti otvarat ako si nasnimio Microsoft Camera Codec Pack ali ako neče onda probaj nasnimit "Fast Picture Viewer 64" taj otvara sve i jako je brz...!
Offline Valter Zanco  
#3 Posted : Friday, March 18, 2016 6:56:56 PM(UTC)
ZANCO

Rank: New member

Hvala puno jedino vi od miljon ljudi uspjeli ste mi pomoči za ono šta sam tražija. HVALAAA
Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Fotosofia theme